Business Development & IT Analyst

Wie zijn wij?

Lease a Bike is ontstaan vanuit onze passie voor fietsen. Voor ons is fietsen niet zomaar een manier van vervoer. Voor ons is fietsen een ‘way of life’. Fietsen is goed voor je gezondheid, je portemonnee en de wereld. Anderen stimuleren om de fiets te pakken, daar gaan wij voor! Ons doel is om heel werkend Nederland op de fiets te zetten. Wil jij een bijdrage leveren aan dit doel, waarbij vitaliteit en plezier hand in hand gaan? Draag bij aan de verwezenlijking van onze missie: join the ride!


Als scale-up is Lease a Bike onderdeel van mobiliteitsaanbieder Pon. Ons merk is actief in zes landen (Verenigde Staten, België, Duitsland, Nederland, Oostenrijk en Zweden), waarbij we marktleider zijn in ons thuisland. Je komt te werken in een jong team van 35 enthousiaste medewerkers.

Stage Marketing Lease A Bike

Wat ga je doen?

Wil jij bijdragen aan een groener en vitaler Nederland? Lease a Bike heeft als missie om heel werkend Nederland op de fiets te zetten. Met de populariteit van de ‘fiets van de zaak’ sluiten steeds meer bedrijven zich aan bij onze missie om werknemers de mogelijkheid te bieden voor een leasefiets. Om onze processen te optimaliseren en onze groei te ondersteunen, zijn wij op zoek naar een gedreven en analytisch sterke Business Development & IT Analyst. Jij zult een actieve rol spelen in het verbeteren van onze digitale gebruikerservaring en operationele processen en de customer journeys door middel van data-analyse en innovatieve optimalisaties.


Als Business Development & IT Analyst ga jij je bezig houden met:

  • Optimalisatie van de Nederlandse IT-omgeving en basisprocessen: je hebt een goed beeld van de basisprocessen binnen de IT-omgeving en bent continu bezig met het optimaliseren van de klantervaring op basis van klantfeedback en innovaties. 
  • Schakel tussen het Lease a Bike team en externe ontwikkel partijen: je zorgt voor een efficiënte en effectieve samenwerking met onze IT-partners. 
  • Het uitschrijven van ‘user stories’ en ‘bug management’: vertaal klant- en team wensen in gedetailleerde en duidelijke user stories. Gaat er iets fout? Identificeer en traceer de bug, zorg voor een efficiënte oplossing. 
  • Verantwoordelijk voor het operationeel houden van onze belangrijkste basisprocessen en tools: jij zorgt ervoor dat onze klanten, partners en eigen teams elke dag vlekkeloos gebruik kunnen maken van onze tools.
  • Het testen van ontwikkelingen: uiteraard moeten al je goede ideeën en ontwikkelingen ook getest worden. Je creëert testcases, voert deze uit en zorgt ervoor dat de kwaliteit, bruikbaarheid en functionaliteit van de systemen gewaarborgd kan worden.
  • Het meewerken aan ‘epics’: je bent regelmatig betrokken bij grootschalige projectinitiatieven (epics) die bijdragen aan onze strategische doelen. Je speelt een ondersteunende rol in het uitschrijven en het ophalen van deze initiatieven.

Wat vragen wij van jou?

  • 2-3 jaar ervaring in IT-projectmanagement of Business Analyst; 
  • Vloeiende Nederlandse en Engelse vaardigheden, zowel in woord als geschrift; 
  • Je bent bekend met projectmanagementtools zoals Jira.
  • Ervaring met ERP-systemen en tools zoals Tableau, Zendesk en HubSpot is een pré;
  • Je bent innovatief gedreven en denkt graag na over hoe dingen verbeterd kunnen worden;
  • Je bent goed op de hoogte van de belangrijkste IT-vereisten en/of -ontwikkelingen en hebt een scherp oog voor detail.
  • Verder heb je een hands-on aanpak en bent bereid om continu te leren en jezelf te ontwikkelen.

Wat bieden wij jou?

  • Een arbeidsvoorwaardenpakket dat voldoet aan de eisen van deze functie;
  • 31 vakantiedagen, zodat jij naast je leuke baan genoeg tijd hebt voor leuke dingen;
  • Een flexibele werkplek met de beschikking over een MacBook en een iPhone;
  • Een gloednieuwe leasefiets naar keuze (Pon-merk) met een maandelijkse werkgeversbijdrage;
  • Een gezonde lunch op kantoor in Amersfoort tegen een kleine bijdrage;
  • Een thuiswerkplek door ons gefaciliteerd met de mogelijkheid voor een netto thuiswerkvergoeding voor de thuiswerkdagen;
  • Een aantrekkelijke pensioenregeling van 30% waarbij Lease a Bike 20% bijdraagt.
Lab Vacature

Sollicitatieproces

1

Het eerste gesprek

Je ontmoet een directe collega en iemand van HR.

2

Het tweede gesprek

Tijdens dit gesprek maak je kennis met onze Business Development & IT Manager.

3

Join the ride!

Is er een wederzijdse match? Welkom bij Lease a Bike!

Solliciteer direct

Werken bij Lease a Bike

Biking Person

De mens centraal

We hechten veel waarde aan persoonlijke ontwikkeling. Daarom bieden we altijd voldoende begeleiding.

Smiley Happy 1

Summer&Winter Labs

Gedurende het jaar staan er inspirerende workshops en seminars klaar om jouw kennis en vaardigheden te verrijken.

Group 14

31 vakantiedagen

We bieden je 31 vakantiedagen per jaar, zodat je ruim de tijd hebt voor ontspanning en avontuur.

Currency Euro Circle

Een leasefiets

We delen onze passie voor het fietsen graag. Daarom ontvang je een maandelijke bijdrage voor een leasefiets.

Bekijk het team

find bike